JustMetin
Pentru o vizualizare mai buna pe JustMetin te rog INREGISTREAZATE !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

JustMetin
Pentru o vizualizare mai buna pe JustMetin te rog INREGISTREAZATE !
JustMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Caracterul perfect !

5 participanți

In jos

Caracterul perfect ! Empty Caracterul perfect !

Mesaj Scris de Xero Joi Iul 07, 2011 8:09 am

Incepem cu warrior
Va trebuie pt a da dmg mare minim 250 str si 200% demihuman.Daca adversarul are rezistenta la war atunci va trebuie neaaparat poison,faint si strong catre acel caracter.Ca sa nu muriti repede va trebuie viata minim 40k si regenerare hp vreo 40-50%.Va mai trebuie pe iteme rezistenta sabie,pumnal,2 maini etc 30-40% la fiecare si pe iteme sa aveti rezistenta la cate un caracter pe 4 iteme pe fiecare cate 1 rezistenta la cnv.Mai trebuie magic rezistence pe armura 50%

Acum Sura
In primul rand arma.La sura pe magie neagra ii trebuie arma cu dmg mic si atac magic mare iar la sura p arme ii trebuie dmg mare si atac magic mic.La sura ii trebuie pt dmg int minim 250 si demihuman 200%.Mai trebuie poison 80-90% si rezistenta la poison 50%.Faint nu prea trebuie pt sura magie neagra dar pt sura arme trebuie 80%.Va trebuie pe iteme sa aveti rezistenta la pmnal,sabie,2 maini etc 40 la fiecare si cate 40% rezitenta la orce caracter.Mai trebuie ma gic rezistence 100% macar.Sura consuma multa mana,pe langa int care da si el mana mai trb sa aveti 4k pe un item mp.Mai trebuie 50k hp

Shaman
Shamanului ii trb in primul rand mp 4k pe un item.Pentru dmg ii trebuie int minim 250 si demihuman 200%.Shamanului ii trebuie vreo 80% skill speed,100 magic rezistence,pe fiecare item sa aiba aparare pumnal sau sabie sau maini etc 40% la fiecare si pe 4 iteme cate 40% aparare un caracter.Faint 80% si rezistenta poison.Va mai trebuie si hp total 50-60k hp

Ultimul Ninja
Pentru ninja lame va trebuie neaaaparat pumnale iar ninja arc va trebuie arc.Pentru a da dmg mare va trebuie minim 250 dex si 200% demihuman.Pentru aparare va trebuie pe 4 oiteme pe fiecare item cate 40% aparare un caracter si pe fiecare iteme va trebuie aparar pumnal,sabie,2 maini etc si toate sa le aveti macar 40.Va trebuie poison 100% si rezistenta la poison 80-100% si 150 critic.Pentru un ninja este vital faintul care trebuie sa fie minim 100%.Pentru ninja arc trebuie si slow rezistence 90% deoarece el trb sa ese miste mult si il inpiedica slow.Trebuie si niste atack speed 70 macar.Trebuie si regen hp 80% .Astfel pentru un ninja nu ii trebuie viata foarte mare deoarece il tineti pe adversar in ameteli pana vi se regenereaza viata luata...Mai trebuie si magic rezistence 80%




Acum pentru toate caracterele valabil:Pe arme puneti 3 pietre strong la 3 caractere alegeti vo icare vi se par o amenintare.Pe armura trebuie 3 pietre alegeti voi dar 1 sa fie movement speed este foarte inportanta mai ales sura bm si ninja arc.

Cred ca am uitat sa scriu despre critic asa caam dat edit ... toti trb sa aveti 150% critic neaaparat
Sunt foarte multe lucruri de zis despre fiecare.Miar lua o ora sa scriu tot despre unul.
(nu este tutorialul meu este copy and past!!!!)

Voi face cate un tutorial pt fiecare caracter si le voi posta cat de curad. Sper sa va ajute !


Ultima editare efectuata de catre Xero in Mar Iul 12, 2011 2:38 am, editata de 1 ori
Xero
Xero
Helper
Helper

Bara Warn : Caracterul perfect ! 10010
Mesaje : 46
Popularitate : 0
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun !

Sus In jos

Caracterul perfect ! Empty Re: Caracterul perfect !

Mesaj Scris de ZnNn1 Joi Iul 07, 2011 8:24 am

E copiat ??
ZnNn1
ZnNn1
Moderatori
Moderatori

Mesaje : 94
Popularitate : 0
Varsta : 28
Localizare : Galati

Sus In jos

Caracterul perfect ! Empty Re: Caracterul perfect !

Mesaj Scris de mihai421 Joi Iul 07, 2011 9:47 pm

copy and paste??
mihai421
mihai421
Level 2
Level 2

Bara Warn : Caracterul perfect ! 5012
Mesaje : 57
Popularitate : 0

Sus In jos

Caracterul perfect ! Empty Re: Caracterul perfect !

Mesaj Scris de InSide* Joi Iul 07, 2011 11:18 pm

Bravo pentru tutorial este de mare folos !!

P.S : Nu-l mai criticati aiurea
InSide*
InSide*
Administrator
Administrator

Bara Warn : Caracterul perfect ! 10010
Mesaje : 303
Popularitate : 7
Varsta : 28
Localizare : Galati

https://justmetin.forumeiros.com

Sus In jos

Caracterul perfect ! Empty Re: Caracterul perfect !

Mesaj Scris de Jony Vin Iul 08, 2011 8:56 pm

dap e de folos
Jony
Jony
Super Moderatori
Super Moderatori

Mesaje : 105
Popularitate : 0
Varsta : 34

Sus In jos

Caracterul perfect ! Empty Re: Caracterul perfect !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum