JustMetin
Pentru o vizualizare mai buna pe JustMetin te rog INREGISTREAZATE !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

JustMetin
Pentru o vizualizare mai buna pe JustMetin te rog INREGISTREAZATE !
JustMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere GM XCS

In jos

Cerere GM XCS Empty Cerere GM XCS

Mesaj Scris de XCS Joi Iun 30, 2011 11:23 pm

Nume : Barbu Cristian
Varsta : 20
Exp GM : 6 luni
De ce crezi ca team primi in staff ? :Nu vreau sa mint ca am exp vasta in ale "GM-ului",am fost GM,SGM pe cateva servere pe ip(nu le spun numele ca fac reclama)poate unii ma cunosc dupa unele servere si stiu ce este de capul meu.Sunt o fire sociabila,ambitioasa din mai toate punctele de vedere, imi place foarte mult sa ajut, sa imi fac multi prietenii,de aceea m-am gandit sa aplic.Nu-mi place sa fiu luat peste picior,iar atunci cand este de munca sa muncesc.Sa glumesc?da dar in limita bunului simt,iar atunci cand este o situatie mai "fierbinte" incerc pe cat posibil sa linistesc ambele tabere.Las la aprecierea ownerilor daca sunt sau nu demn de un loc un staff-ul Just.Asa cum am spun am o experienta in acest domeniu si cred cu tarie ca pot face ceva frumos pe acest server impreuna cu membri staff-ului
Contact :cstrike_4ev3r
Esti activ pe forum ?:Da
Cate ore poti sta on server/forum:7-8 ore... in timpul liber 3-4 cand lucrez Smile
XCS
XCS
Level 1
Level 1

Mesaje : 5
Popularitate : 0
Varsta : 33

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum