JustMetin
Pentru o vizualizare mai buna pe JustMetin te rog INREGISTREAZATE !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

JustMetin
Pentru o vizualizare mai buna pe JustMetin te rog INREGISTREAZATE !
JustMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[GHID]In ce ordine sa faceti skillurile

In jos

[GHID]In ce ordine sa faceti skillurile Empty [GHID]In ce ordine sa faceti skillurile

Mesaj Scris de Hayze Mier Iul 06, 2011 4:27 pm

Sallut.Astazi am sa va spun cum va faceti skillurile la 17puncte si nu la 20 sau 19 cum le ies la alti si ce skilluri trebuie sa va faceti primadata in M1 -> G1 -> P
Daca deja tiai pus punctele aiurea mergi la negustori si cumperi status rearanjare el iti reseteaza toate punctele de pe PV,PM si restu si de pe skilluri(pe privat,daca esti pe RO din item-shop)
Apoi pui 17 puncte pe 1 skill apoi cumperi de la negustorul de armuri Rearanjarea Deprindelor,apoi o sa ti se faca M1 la 17 puncte(pt cei care nu stiu)
Iar acum in cce orinde trebuie sa iti fac skillurile:
Warrior Corp: Aura Sbiei,Vartejul Sabiei,Incizia,Izbitura,Iures(cel putin asa le fac eu)
Warrior Mental: Corp Rezistent,Atacul Spiritului,Zdrobire,Zdruncinare,Atacul Sabiei
Ninja Lama: Ambuscada,Pumnal Rulant,Atac Fulger,Nor Otravitor,Camuflaj
Ninja Arc: Sageata De Foc,Sageata Otravita,Foc Repetat,Multi Foc,Mers De Fulg
Sura BlackMagic: Spiritul Flacari,Potectie Intunecata,Sfera Intunecata,Atacul Spirituui.Lovitura Focului.Lovitura Intunecata
Sura ArmeMagice: Tais Vrajit:,Protectia,Lovitura Degetului,Vartejul,Teama,Anularea
Saman Dragon: Forta Dragonului,Ragetul Dragonului,Binecuvantare,Talisman Zburator,Aruncarea Dragonului,Reflectia
Saman Vindecare: Leac,Chemarea Fulgerului,Accelerare,Aruncare Fulger,Gheara Fulger,Atac Fortat

Sper ca v-a fost de folos
Hayze
Hayze
Level 2
Level 2

Mesaje : 54
Popularitate : 0

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum